رامبد جوان بیوگرافی و عکس های رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان و دخترش

رامبد جوان

این بار می خواهیم بیوگرافی و عکسهای یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون را بگذاریم. رامبد جوان تبریزی، اصالت آذری دارد ولی او در تهران در تاریخ 1 دی 1350 بدنیا آمده است. رامبد جوان بیشتر با خانه سبز در نقش فرید صباحی شناخته شد و از آنجا بود که فعالیت های او بیشتر شد.

 

رامبد جوان

 

بیوگرافی رامبد جوان

همیشه و طبق معمول شایعات زیادی برای بازیگران، نویسندگان، کارگردانان و سلبریتی های جهان شنیده می شود و رامبد جوان نیز از این قائله مستثنی نیست. شایعاتی که بیشتر درباره او پخش می شود درباره زندگی شخصی او و ازدواج های مجدد آن و طلاق های آن می باشد که رامبد جوان را خسته کرده و حتی جایی گفته است که اگر می خواستم همه درباره زندگی شخصی من بدانند بجای خانه در خیابان زندگی می کردم.

 

رامبد جوان خواهری به نام پوپک دارد که 8 سال از او بزرگتر است.او در دهه هفتاد بود که با ماندانا روحی ازدواج کرد و نکته مهم این مراسم این بود که سید محمد خاتمی رئیس جمهور آن زمان مراسم عقد آنها را انجام داد با این حال بعد از چند سال زندگی آنها از هم جدا شدند و به بن بست خوردند. رامبد جوان فعالیت هنری خود را از تئاتر شروع کرد و بعدها با بازی در یک قسمت از مجموعه همسران باعث دیده شدن او شد و بعد بیژن بیرنگ از بازی او خوشش آمد و ایشان را برای خانه  سبز انتخاب کرد.

 

رامبد جوان در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج افتاد و این بار ازدواج دوم خود را با سحر دولتشاهی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون انجام داد .آشنایی این دو بازیگر از تئاتر شروع شد و بعد با مجموعه تلویزیونی مسافران نیز ادامه پیدا کرد. این دو بیشتر بخاطر بازی در تئاتری که آتیلا پسیانی کارگردانی آن را داشت آشنا شدند. رامبد جوان نیز بعد از 6 سال از سحر دولتشاهی جدا شد و دو سال بعد از طلاق، یعنی سال 1395 شایعه هایی مبنی بر ارتباط ایشان با نگار جواهریان به گوش رسید که بعدها خود رامبد جوان این شایعات را تایید کرد.

 

رامبد علاقه زیادی به فوتبال ندارد ولی رفقای فوتبالی زیادی دارد و بالعکس علاقه زیادی به موسیقی دارد. او از علاقه خود به استیو مک کوئین و بروسلی و جکی چان نیز گفته است. نگار جواهریان، زاده 22 دی 1361 است و 37 سال سن دارد. مراسم ازدواج نگار جواهریان با رامبد جوان در یونان برگزار شد. رامبد جوان در برنامه سه ستاره بود که به صورت رسمی اعلام کرد که با نگار جواهریان ازدواج کرده است.

 

نگار جواهریان، بازیگری را از نوجوانی در سن 15 سالگی خود شروع کرده است. او در همان 15 سالگی روی سن تئاتر شهر رفت و فعالیت هنری خود را آغاز کرد. نگار جواهریان با دو فیلم من ترانه پانزده سال دارم و خوابگاه دختران پا به عرصه سینما و تلویزیون گذاشت. کارگردانان این دو فیلم به ترتیب رسول صدر عاملی و محمد حسین لطیفی هستند. نگار جواهریان بخاطر بازی در فیلم طلا و مس، برنده بهترین بازیگر نقش اول زن از چهاردهمین جشن خانه سینما و چهاردهمین جشن انجمن منتقدان شده است.

 

شایعات و صحبت های رامبد جوان و خندوانه

مطمئنا رامبد جوان راه سختی راه در پیش گرفت و شخصا این را می داند چون شایعه ها و صحبت ها و بد و بیراه های زیادی پشت این برنامه به او نسبت دادند. برای اشاره می توان به یکی از شبهای خندوانه که مهدی سلطانی (بازیگر سینما، تئاتر و کارگردان ) را دعوت کرده بودند اشاره کرد که آن شب و فردای آن روز اینستاگرام رامبد جوان پر از بد و بیراه شده بود و رامبد جوان درباره فحاشی و برخورد نامناسب مردم اعتراض می کرد.

 

درمورد دستمزد ایشان در برنامه خندوانه نیز شایعات زیادی منتشر شد. مدتی می گفتند که رامبد جوان برای فصل اول برای هر یک قسمت برنامه سه میلیون می گیرد و به نظر خودش باید ده میلیون تومان بگیرد و برای فصل دوم 5 میلیون تومان و برای فصل های بعدی کم کم اضافه می شد که رامبد جوان نیز در جواب این شایعات صحبت های بسیاری کرد.

 

رامبد جوان بیوگرافی و عکس های رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان و دخترش
5 (100%) 5 votes

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.