راهنمای انتخاب حلقه ازدواج زیبا و عکس مدل حلقه ازدواج زنانه و مردانه

حلقه ازدواج

یکی از مهم ترین مواردی که برای تازه عروس داماد ها ارزش زیادی دارد، انتخاب مناسب حلقه ازدوجشان است. اینکه حلقه ازدواج ست باشد و یا حلقه ازدواج ساده ای انتخاب کنند و یا حتی بتوانند خرید اینترنتی حلقه ازدواج را از طریق سایت های معتبر انجام دهند. این حلقه که برای سالیان سال برایشان باقی خواهد ماند باید ویژگی ها مناسبی داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم شما زوج های جوان را با خصوصیات یک حلقه خود آشنا کنیم. با توجه به اینکه اکثر زوج ها تجربه خرید حلقه ندارند و ممکن است که در انتخاب آن فقط ظاهر حلقه برایشان مهم باشد، تصمیم گرفتیم که این نوشتار را برای دوستداران حلقه منتشر کنیم.

 

قیمت حلقه ازدواج,حلقه ازدواج رینگ,حلقه ازدواج ست,حلقه ازدواج ساده,حلقه ازدواج

 

راهنمای انتخاب حلقه مناسب برای زوج ها

 

– در ابتدا بگوییم، با توجه به اینکه حلقه های ازدواج از جنس های مختلف ساخته می شوند، می توانید هر نوع از جنس را که علاقمندید تهیه کنید و به هیج وجه خود را محدود نکنید. طلای سفید، طلای زرد و یا حتی پلاتین می توانند از انتخاب های شما باشند. البته نظر ما انتخاب حلقه کلاسیک می باشد چرا که با گذشت زمان کهنه نمی شود.

 

– معمولاً حلقه ازدواج را ظریف انتخاب می کنند. حلقه های ظریفی که حتی طرح های ساده دارند، بیشتر از حلقه های که پیچیدگی بیش از اندازه دارند توو دل برو خواهند بود. حتماً با ما هم عقیده هستید که سادگی هیچوقت کهنه نمی شود. در بسیاری از حلقه های ساده یک تغییر کوچک در حلقه مرد و زن خواهد بود. در این صورت زوجین میتوانند تقریباً از یک حلقه مشابه استفاده کنند.

 

 

– توجه به سنگ ها و حتی جواهرات روی حلقه از اهمیت زیادی برخوردار است. بعنوان مثال در بعضی از حلقه ها سنگی درشت در وسط آنها قرار گرفته است، که زیبایی خاصی به حلقه داده اند. تنوع این سنگ ها زیاد است اما می توانید از شکل های تقریباً یکسان برای خود و همسرتان استفاده کنید.

 

– بعضی از زوج ها استفاده از سنگ های رنگی را بیشتر می پسندند. نگین های این گونه حلقه ها اگر برلیان و یا یاقوت هم باشد مهم نیست. می توانید یک نگین شیشه ای ساده هم انتخاب کنید.

 

قیمت حلقه ازدواج,حلقه ازدواج رینگ,حلقه ازدواج ست,حلقه ازدواج ساده,حلقه ازدواج

 

– زوج ها دقت داشته باشند که باید تفاوتی برای حلقه و انگشتر قائل شوند. روی حلقه یه ردیف نگین وجود دارد که آن را از انگشتر متمایز می کند. اگر علاقه دارید انگشتر بگیرید بهتر است که آن را برای روز عروسی نگهدارید. دقت شود که حلقه ازدواج و انگشتر باید با یکدیگر ست باشند.

 

– اگر حلقه خریداری شده کمی بزرگتر از انگشت شما باشد موردی ندارد. چرا که بالاخره قرار است یک عمر از آن حلقه استفاده کنید. در این مدت احتمال اینکه چاق شوید وجود دارد.

 

 

قیمت حلقه ازدواج,حلقه ازدواج رینگ,حلقه ازدواج ست,حلقه ازدواج ساده,حلقه ازدواج

 

– معمولاً توصیه می شود که حلقه گرد باشد. بالاخره در کارهای روزمره نباید به خود آسیب بزنید، اگر حلقه تیزی هایی در اطرافش داشته باشد، احتمال اینکه حواستان نباشد و به خود و یا حتی شریک زندگی تان آسیب بزنید وجود دارد.

 

– وقتی حلقه ای با نگین خریداری می کنید، مطمئن شوید که نگین هایش به طور کامل به حلقه متصل شده است. چون احتمال اینکه با فعالیت های روزانه تان این نگین ها از حلقه جدا شوند زیاد است. پس این مورد را حتماً در نظر بگیرید.

 

 

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج زیبا و عکس مدل حلقه ازدواج زنانه و مردانه
5 (100%) 3 votes

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.