ترلان پروانه بیوگرافی و عکس های اینستاگرام ترلان پروانه و همسرش

ترلان پروانه

از بازیگران دهه 70 کشورمان ک خیلی زود نامش بر زبان ها افتاد، خانم ترلان پروانه هستند که در 18 تیر 77 متولد شده اند. این بازیگر که در رشته گرافیک مشغول به تحصیل هستند، تا کنون در چندین فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخته اند. نام مادر ایشان، پریسا فروغی است که خانه دار و پدر خانم پروانه نیز مهندس هستند. ترلان برادری به نام عرفان هم دارند. در این نوشتار قصد داریم عکس ها و بیوگرافی کوتاهی را از این بازیگر جوان قرار دهیم.

 

ترلان پروانه

 

بیوگرافی ترلان پروانه

وارد شدن خانم ترلان پروانه به بازیگری هم جالب بوده است. در حالی که فقط 3 سال داشت، و برای سفر به فرودگاه رفته بود ( بهمراه خانواده ) خانمی از چهره شیرین این دختربچه خوشش آمد و بلافاصله به خانواده ترلان پیشنهاد حضور در یک تیزر تبلیغاتی را داد که مادرش به دلیل علاقه ی زیاد به بازیگری و حضور در چنین برنامه هایی، موافقت خود را اعلام کرد. بعد از این اتفاق  و طی فرایندهایی خانم پروانه به سمت و سوی شبکه جام جم و در نوبت بعدی به شبکه 1 رفتند.

 

سرعت پیشرفت در بازیگر شدن خانم پروانه آنقدر زیاد بود که در سال 82 اولین سریال تلویزیونی خود را بازی کرد. اما اوج ابتدای بازیگری اش حضور در طنز مهران مدیری بود، جایی که برای بازی در سریال نوروزی "جایزه بزرگ" انتخاب شده بود. گفتنی است که خانم پروانه اولین کار سینمایی اش را نیز در فیلمی به نام "رویای آخر" انجام داده اند.

 

ایشان حضور در کلاس های ارتقای بازیگری را یکی از اصول کار و رز موفقیت خود می دانند. کلاس های فن بیان، زبان بدن، موسیقی و حتی سوارکاری از کلاس هایی بوده است که در این چند ساله پیگیری می کرده است. البته به گفته ایشان، هیچگاه درس و مدرسه اش را رها نکرده است. جالب است که بدانید که این بازیگر عاشق سبزیجات خصوصاً کلم بروکلی است. گفته می شود که خانم پروانه از سبزیجات در وعده های زیادی استفاده میکنند، مخصوصاً اینکه دست پخت مادرش باشد.

 

از علایق این بازیگر جوان میتوان به رقص باله اشاره کرد. به گفته خانم ترلان، با وجود اینکه کلاس های این رشته را به طور کامل، به سرانجام رسانده اند اما به دلیل مشغله کاری نتوانستند آن را ادامه دهند. هر چند که ورزش حرفه ای ایشان بستکبال است. در کنار این دوچرخه سواری را نیز بسیار دوست دارد.

 

خانم پروانه در حال حاضر مجرد هستند، اما طبق معمول سایه شایعات بر سر بازیگران خصوصاً بازیگران خانم کنار نمی رود. در مقطعی شایعه شده بود که ایشان با ارسلان مطهری ازدواج کرده است که این موضوع واکنش شدید مادر ترلان را بهمراه داشت و بلافاصله کذب بودن آن تایید شد.

 

مدتی نیز یکی از فوتبالیست های معروف ایران که سعید عزت اللهی بوده است، ارتباطی صمیمی با خانم پروانه داشته اند که نهایتاً این رابطه به دلایلی نامعلوم به پایان برسد. در سال 97 هم تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد که خانم بازیگر با بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس یعنی فرشاد احمدزاده ارتباط عاشقانه ای دارد که تا به این لحظه خبر جدید از آنها منتشر نشده است.

 

ترلان پروانه بیوگرافی و عکس های اینستاگرام ترلان پروانه و همسرش
5 (100%) 1 vote

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.