بهنوش بختیاری عکس های شخصی ، بیوگرافی بهنوش بختیاری و همسرش

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری , از بازیگزان تلویزیون و سینما که اکثراً در فیلم ها با موضوع طنز به ایفای نقش پرداخته است، بهنوش بختیاری نام دارد. چهره‌ی دوست داشتنی این بازیگر وی را به یکی از محبوب ترین بازیگران حال حاضر سینما و تلویزیون بدل کرده است. حضور پررنگ ایشان در برنامه های تلویزیونی گفته های ما را تأکید خواهد کرد. ما در این نوشتار می خواهیم بیوگرافی مختصری از این بازیگر خانم خوش‌چهره بیان کنیم.

بهنوش بختیاری

بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در سال 1354 و در روز 29 ام از ماه اردیبهشت چشم به دنیا گشود. این بازیگر در تهران متولد شده است و توانست در رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد مدرک کارشناسی خود را کسب کند. ایشان یک برادر به نام بهزاد و یک خواهر به نام تینوش دارد. پدر خانم بختیاری کارخانه دار هستند و مادر ایشان شغل شریف خانه داری را انجام می دهند. همانطور که فامیلی خانم بهنوش مشخص است، اصالتاً بختیاری هستند.

گفته می شود که خانم بازیگر از شاگردهای بسیار زرنگ مدرسه بوده است اما در کمال ناباوری در کنکور رد می شود. دوست داشت که پزشک شود اما به اصرار یکی از دوستانش کنکور سال بعد را در رشته مترجمی زبان داد و اتفاقاً نمره قبولی کسب کرد.

خانم بختیاری می گوید: در دوران دانشجویی، به خرید و فروش قطعات کامپیوتر می پرداخته و بعد از چند وقت لنزهای رنگی را به صورت عمده به فروش می رسانده است. مدتی بعد به عضویت آموزشگاه کنکور در سِمَت منشی در آمده بود. ایشان استارت کاری خود در زمینه هنر را با شرکت در کلاس های آموزش بازیگری خانم مهتاب نصیرپور زد. گفته می شود در آن کلاس با خانم نگار عابدی، سحر صباغ سرشت و بهاره مشیری همکاس بوده است.

تا اینکه خانم بختیاری اولین بازی خود را در سال 75 و دقیقاً وقتی که 21 سال سن داشت انجام داد. نام این کار "هوای تازه" بود و جالب است بدانید که برای حضور در این سریال فقط 20هزار تومان دستمزد دریافت کرد. خانم بختیاری تا مدت ها بعد از حضور در سریال هوای تازه شغل منشی صحنه را ادامه داد تا اینکه رضا عطاران ایشان را به بازی در فیلم بسیار زیبای "خانه به دوش" دعوت کرد. بعد از پخش این سریال در ماه رمضان استارت چهره شدن خانم بختیاری زده شد.

بعد از این سریال حضور خانم بختیاری در فیلم ها و سریال ها شدت یافت که از جمله ی آنها می توان به: زندانی ها، ما خیلی باحالیم، مراد، انزوا، دم سرخ ها، باورم کن، دریا کنار، دزد و پری، همه چی عادیه، استیگمات، مهمان مامان و ازدواج در وقت اضافه اشاره کرد.

بهنوش در تلویزیون هم چهره پُرکاری از خود نشان داد که از کارهای مهم وی می توان به: خداحافظ بچه، مسیر انحرافی، دارا و ندار، عصر پاییزی محله گل و بلبل، چارچونه، عیل امسال، شبهای برره، جایزه بزرگ و… اشاره کرد.

وی در خصوص عمل بینی خود اینگونه پاسخ می دهد: در جوانی و در دورانی که اکثراً در تب و تاب عمل بینی قرار داشتند، بنده هم همین کار را انجام دادم. البته آن زمان بازیگر نشده بودم اما حالا از کارم پشیمانم.

به جز بازیگری، فوتبال را بسیار دوست دارد و طرفدار دوآتیشه‌ی تیم پرسپولیس تهران هستند. از موزیک هم سبک کلاسیک را دوست دارند و طرفدار اِبی هستند. همچنین از صداهای زنده یاد ناصر عبدالهی و رضا صادقی را دوست دارد. گفتنی است که خانم بختیاری بعنوان شغل دومش یک سالن زیبایی را اداره می کند.

خانم بختیاری متأهل هستند و نام همسر ایشان محمدرضا آرین هست. این زوج فرزندی ندارند و به گفته خودِ خانم بازیگر به دلیلی هیچوقت بچه‌دار نخواهد شد.

بهنوش بختیاری عکس های شخصی ، بیوگرافی بهنوش بختیاری و همسرش
3 (60%) 2 votes

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.