پیشگویی نوستراداموس درباره ایران 2019 و پیشگویی های نوستراداموس

نوستراداموس

نوستراداموس , حتما تا به حال نام نوستر اداموس را شنیده اید و اطلاعات خوبی هم از این پیشگو داشته باشید. نوستر اداموس در خصوص موارد مختلفی اقدام به پیشگویی کرده است که ما در این قسمت قصد داریم در خصوص بعضی از این پیشگویی ها که گاهاً نگران کننده هم هستند، صحبت کنیم. این پیشگو در خصوص کشورمان ایران نیز صحبت هایی انجام داده است که سعی می کنیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.

نوستراداموس

پیشگویی های نوستراداموس

1) نوستراداموس، مرگ هِنری دوم را پیش بینی کرده بود. سند هایی از گذشته موجود است که نوستراداموس در سال 1559 از مرگ هِنری دوم توسط فردی جوان تر از خودش خبر داده بود. مرگی که در یک مبارزه تن به تن آن هم به طرز فجیعی رخ می‌داد. گفته می شود هِنری تا 10 روز قبل از مرگش، زجر میکشید و نیزه که از حریفش به چشمش فرو رفته بود و سپس از مغزش گذشته بود وی را عاصی کرده بود.

2) نوستر اداموس پیش بینی کرده بود که فرد یا افرادی به گوشه ای از الهه یونان سفر خواهند کرد. بر طبق این نوشته، دریافتند که منظور نوستر اداموس سفر فضانوردان به قمر زمین بوده است. این پیشگو نام عقاب را هم در نوشته هایش آورده بود که همین باعث شد تا نگاه ها به سمت کشور آمریکا برود. این در حالی است که فضاپیمایی که دانشمندان آمریکایی را به ماه برد هم نامش عقاب بود.

3) نوستراداموس پیش بینی کرده بود که در سال 2018 اتفاق های مهم در جهان می افتد که یکی از مرگ بار ترین آنها وقوع زلزله های مهیب است که پس لرزه هایش در دیگر کشور ها حس می شود. این در حالی بود که از سال 2017 زمین لرزه های بسیار ترسناکی مناطق مختلف جهان را در بر گرفت.

4) در بخشی از نوشته های به جا مانده از این پیشگو آمده است که " پادشاهان جنگل ها را غارت کرده. آسمان باز شده و زمین و زمینیان از گرمای بوجود آمده سوزانده می شوند" این بخش از نوشته های نوستر اداموس به نابودی جنگل ها و بزرگتر شدن حفره لایه اوزون اشاره دارد که سبب سوزاندان همه توسط تشعشات خطرناک خورشیدی ربط داده شده است.

پیشگویی نوستراداموس درباره ایران

1) نوستراداموس پیش بینی کرده است که ایران در آینده کل جهان را خواهد گرفت. این پیشگو اشاره کرده است که کشور ایران بهمراهی مسلمانان همه جهان من‌جمله کشورهای عرب و بخصوص عربستان لیبی، حکومتی قدرتمندی تشکیل می دهد و بعد از انجام جنگی مذهبی که شروع آن از لبنان است. جهان را در مشت خود خواهد گرفت. گفتنی است که این جنگ اکثراً بر علیه اسرائیل خواهد بود.

2) نوسترآداموس همچنین سرنگونی شاه ایران را پیش بینی کرده بود. ضمن اینکه این پیشگو دقیقاً گفته بود که ایران از سمت فرانسه سقوط شاه را استارت خواهد زد که امام خمینی از فرانسه به ایران بازگشتند.

 

پیشگویی نوستراداموس درباره ایران 2019 و پیشگویی های نوستراداموس
این مطلب مفید بود ؟

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.