سحر قریشی بیوگرافی و عکس های اینستاگرام سحر قریشی و همسرش

سحر قریشی

از بازیگران خانم خوش چهره تلویزیون و سینما خانم سحر قریشی هستند که متولد 6 دی ماه 66 در تهران می باشند. مدرک تحصیلی ایشان دیپلم است و گفته می شود که از بچگی عاشق بازیگری بوده است. حتی قبل از ورودش به مدرسه این علاقه در وی ایجاد شده بود. ایشان یک برادر به نام سپهر دارند.

 

سحر قریشی

 

بیوگرافی سحر قریشی

 

اولین بار وقتی دبیرستانی بودند، وارد تئاتر شدند. همانطور که گفتیم از بچگی عاشق بازیگری و عکس گرفتن شدند، در این حد که زمانی در جال تماشای برنامه کودک بودند، به تقلید از شخصیت های کارتونی می پرداختند. در همان زمان اطرافیان ایشان بر این عقیده بودند که روزی بازیگر می شوند.

 

گفته می شود که یکی از دوستان همسر خانم قریشی پیشنهاد حضور در تست بازیگری را به ایشان دادند. در سال 88 بود که خانم قریشی برای انتخاب در فیلم لج و لجبازی تست می دهند و اتفاقاً هم قبول م شوند. در همین روز ها که مشغول فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی بودند، با پیشنهاد دیگری توسط سیاوش خیرابی برای حضور در سریال دلنوازان روبرو می شوند. البته این مورد بیشتر به صورت معرفی به کارگردان مجموعه صورت گرفته بود.

 

اگر سریال دلنوازان را به خاطر داشته باشید، نقش اول آن را خانم قریشی بازی می کردند. ایشان در نقش یلدا به ایفای نقش پرداختند. گفتنی است که این سریال در سال 88 یکی از بهترین سریال های پخش شده از شبکه سه بود. همین سریال سکوی پرتابی برای مشهور شدن خانم قریشی شد.

 

خانم قریشی از جمله بازیگرانی بوده است که همیشه حاشیه های زیادی داشتند. همسر سابق ایشان در یک اظهار نظر جنجالی گفته است که خانم قریشی حتی دیپلم هم ندارد. و برای تایید شدن نظرش از خانم قریشی خواسته است تا بگوید از کدام دبیرستان دیپلمش را گرفته است.

 

سحر قریشی و همسرش

 

احتمالاً بدانید که خانم قریشی در سن 17 سالگی با فردی به نام مهران اخوان ازدواج کرده است. این اتفاق در سال 83 رخ داده بود. گفتنی است که پس از پخش سریال دلنوازان، کار این دو به طلاق کشیده است. دلیل طلاق این دو را آقای اخوان، ظرقیت نداشتن خانم قریشی در امر مشهور شدن کر کردند. ایشان مدعی بودند که رفتار خانم قریشی بعد از پخش سریال کاملاً تغییر کرد و حتی تا 6 ماه از ایشان بی خبر بودند.

 

گفتنی است که که بعد از این جدایی، خانم قریشی خبر از محرمیت خود با امید علومی داد. این خبر را در برنامه رضا رشیدپور عنوان کرد. این دو در فیلم دریا که در سال 93 ساخته میشد با یکدیگر آشنا شدند. هر چند بعدها این رابطه به جدایی کشیده شد و حتی خانم قریشی منکر ارتباط با آقای علومی شده بود.

 

در آخرین حاشیه ها برای خانم قریشی دیده شدن ایشان بهمراه مهدی طارمی بود که خبر ازدواج آنها را نیز به سرعت پخش شد اما در نهایت به تأیید هیچکدوم از آنها نرسید. 

 

خانم قریشی مدعی هستند که زیبایی صورتش اتی است و تا به الان هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده اند و عکس های دوران کودکی خود را برای اثبات حرفش رونامایی کرده اند.

سحر قریشی بیوگرافی و عکس های اینستاگرام سحر قریشی و همسرش
5 (100%) 2 votes

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.