محسن افشانی بیوگرافی و عکس های اینستاگرام محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی

محسن افشانی از بازیگران جوان تلویزیون است که در سال 1368 در روستایی به نام وانشان گلپایگان به دنیا آمده است. یازدهمین روز از فروردین پسری زاده شد که در آن زمان پدرش در کار سازه های چوبی مشغول به فعالیت بود. این بازیگر تاکنون علاوه بر بازیگری، کارهای دیگری مانند کارگردانی، مجری گری و حتی تهیه کنندگی را هم انجام داده است. ایشان در قاب تلویزیون ابتدا به عنوان مجری قد علم کرد و در برنامه هایی نظیر ما دوتا، آستانه و سلام بهار به عنوان مجری برنامه گردان بود.

 

محسن افشانی و سویل,محسن افشانی و همسرش,بیوگرافی محسن افشانی,محسن افشانی اینستا,محسن افشانی

 

بیوگرافی محسن افشانی

 

بعد از اجراهای موفق در تلویزیون، کم کم تصمیم به ورود به عرصه بازیگری گرفت. اولین بازی ایشان در شبکه سه بود. سریال ترانه مادری، استارت معروف شدن آقای افشانی شد. این مجموعه تلویزیونی که در سال 1387 به روی آنتن شبکه سه رفت، بیش از انتظار به دل مردم نشست. فعالیت های سینمایی آقای افشانی نیز با حضور در فیلم کیمیا و خاک پا که البته با گریم های جالب توجه هم همراه بود؛ آغاز شد.

 

این بازیگر که لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارد خیلی زود پله های ترقی در تلویزیون و سینما را طی کرد و بعد از حضور در سریال پرطرفدار ترانه مادری، حضور در سریال در چشم باد را نیز به تجربیات خود اضافه کرد.

 

گفتنی است که آقای افشانی بادیگارد دارند و زمانی که از وی سوال شد که چرا تحت مراقبت هستند گفتند: به دلیل اینکه در فضای مجازی ایشان را تهدید می کنند مجبور شده اند که برای خود محافظ شخصی بگیرند. از خواننده های مورد علاقه این بازیگر می توان به محسن یگانه و البته خواجه امیری اشاره کرد. در بازیگری نیز الگوی خود را پرویز پرستویی اعلام کرده است.

 

یکی از کارهای ناموفق آقای افشانی حضور وی در برنامه ماه عسل به عنوان مجری بود که البته خیلی زود از این سمت استعفا داد و جای خودش را بار دیگر به احسان علیخانی سپرد.

 

گفتنی است که حاشیه ها دست از سر افراد مشهور بر نمی دارد و آقای افشانی هم از این قاعده مستثنی نشده است. یکی از حاشیه هایی که برای این بازیگر دردسر زیادی ایجاد کرد، آپلود کردن لباس نا مناسب در استوری اینستاگرام بود که البته بلافاصله برداشته شد. وی بعدها هزارن دلیل برای این اتفاق آورد که برای طرفدارانش توجیه کننده نبود.

 

محسن افشانی در صفحه شخصی خود با منتشر کردن عکسی دو نفره با خانمی، خبر از نامزدی خود داد اما بعدها این پست را پاک کرد، گویا نامزدی اش بهم خورده بود. سپس در یک برنامه تلویزیونی درخصوص این ماجرای تلخ صحبت کرد و البته نتوانست احساسات خود را کنترل کند. این در حالی بود که مدتی بعد، یعنی در سال 1396 بالاخره خبر ازدواج رسمی خود را با خانمی که دوستش داشت اعلام کرد. ایشان در حاضر حاضر با خانمی به نام سویل ازدواج کرده اند.

 

 

محسن افشانی بیوگرافی و عکس های اینستاگرام محسن افشانی و همسرش
5 (100%) 2 vote[s]

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.