مهناز افشار بیوگرافی و عکس های مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

مهناز افشار

از بازیگران خانم خوش چهره کشورمان مهناز افشار است که در خرداد ماه 1356 به دنیا آمده است. روز تولد ایشان 21 خرداد است. خانم افشار فارغ التحصیل رشته تدوین هستند و دبیرستان خود را در رشته تجربه به پایان رسانده است. گفتنی است که ایشان فرزند آخر خانواده ای 5 نفره هستند. ایشان قصد داشتند تا رشته معماری را ادامه دهند اما با توجه به اینکه در رشته تربیت بدنی قبول شدند تصمیم خود را برای ادامه دادن در رشته تدوین تغییر دادند. خانم افشار این رشته را به مدت چند سال زیر نظر استاد مجید فخرایی‌ نژاد ادامه دادند.

 

مهناز افشار,بیوگرافی مهناز افشار,مهناز افشار و همسرش,مهناز افشار و دخترش,مهناز افشار اینستا

 

بیوگرافی مهناز افشار

 

خانم افشار از آن دسته بازیگرانی هستند که فعالیت زیادی در تلویزیون نداشته اند و تنها کار تلویزیونی ایشان به سال 1377 بر می گردد، جایی که در فیلم گمشده به ایفای نقش پرداختند. حضور ایشان در این فیلم نیز به واسطه آقای اسکندری که طراح گریم بودند شکل گرفت. شهرت خانم بازیگر در فیلم سینمایی "شور عشق" استارت خورد. این فیلم به کارگردانی آقای مقدس در سال 1379 ساخته شد. یکی از مواردی که سبب معروف شدن خانم افشار شد، شباهت چهره ایشان به خانم گوگوش بوده است.

 

خانم افشار اکثراً علاقمند هستند تا در نقش های خنثی یا خاکستری بازی کنند و بازی در نقش های منفی و یا مثبت را آنقدر تأثیرگذار نمی دانند. ایشان معتقدند که بیننده برای نقش های خاکستری که هر لجظه امکان انجام حرکات جدید از وی می باشد، بیشتر ارتباط برقرار می کند. همچنین یکی از آرزوهای خانم بازیگر بازی کردن در نقش های عجیب و غریب است.

 

گفتنی است که خانم افشار؛ البته به گفته خودشان، آشپزی بسیار خوبی دارند و غذای مورد علاقه شان نیز، ماکارونی و لوبیا پلو است. ایشان چند وقتی نیز در یک مزون لباس فعالیت می کردند که به دلیل آنکه زمان زیادی را  باید صرف آن می کرد، از آن دست کشید. ضمناً ورزش های مورد علاقه خانم بازیگر اسکی، والیبال و شنا است.

 

خانم افشار در خرداد ماه سال 1393 ازدواج کردند. نام شوهر ایشان یاسین رامین است که ایشان فرزند علی رامین که مدتی در کابینه دولت دوم احمدی نژاد حضور داشتند، هستند. جالب است که بدانید خطبه عقد این زوج توسط خاتمی خوانده شد. در 4 ام خرداد 1394 نیز این زوج صاحب فرزندی به نام لیا شدند.

 

پس از ازدواج این دو نفر شایعاتی مبنی بر مهریه سنگین خانم افشار توسط مرضیه برومند که خودشان کارگردان بنام کشور هستند، رواج پیدا کرد که با تکذیبه شوهر خانم افشار روبرو شد. خانم برومند، مدعی شده بودند که مهریه خانم مهناز افشار 30 میلیارد است که آقای رامین آن را تکذیب و اعلام کردند که مهریه خانمشان فقط 5 شاخه گل نرگس است. گفتنی است که خانم افشار و دخترش لیا برای اولین بار در یک تبلیغ پوشاک آمریکایی ایفای نقش کردند. در واقع این ویدیئوی تبلیغ برای اولین بار بود که برای یک ایرانی اتفاق می افتاد.

 

مهناز افشار بیوگرافی و عکس های مهناز افشار و همسرش یاسین رامین
5 (100%) 3 vote[s]

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.