نگار جواهریان بیوگرافی و عکس های نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان

نگار جواهریان

از بازیگران خانم کشورمان که متولد  دی ماه 1361 هستند، می توان به نگار جواهریان اشاره کرد. این خانم متولد بیست و دومین روز از ماه دی هستند. در تهران به دنیا آمده اند و در رشته طراحی صحنه در سال 1380 مدرک تحصیلی خودشان را اخذ کرده اند. با توجه به خبرهای منتشر شده، ایشان یک برادر و دو خواهر نیز دارند. گفتنی است که خانم جواهریان دستی بر ترجمه و همچنین صداپیشگی نیز دارند.

 

اینستاگرام نگار جواهریان,نگار جواهریان و رامبد جوان,نگار جواهریان و همسرش,بیوگرافی نگار جواهریان,نگار جواهریان

 

بیوگرافی نگار جواهریان

گفته می شود که خانم جواهریان در سن 12 سالگی به مدرسه هنر رفته اند، البته به گفته خودشان در آنجا فقط یک دوره تئاتر برگزار می شده است که برای سنین 8 تا 15 ساله بود. پدر خانم جواهریان نیز با آنکه مهندس بود اما بسیار به تئاتر علاقه داشت. گفته می شود که پدربزرگ این بازیگر نیز از سینمای قدیمی ایران لذت می برد.

 

خانم جواهریان تقریبا 15 سال داشت که کار در تئاتر را استارت زد. به همین صورت پیش رفت تا در سال 1380 اولین فیلم سینمایی خود را بازی کرد. فیلم من ترانه 15 سال دارم که از سینمایی های بسیار جذاب دوره خود محسوب میشد نام فیلمی است که خانم جواهریان در آن در نقش مریم به ایفای نقش پرداخت.

 

از دیگر فیلم هایی که خانم نگار جواهریان در آن به شدت شهرت خود افزود، حضور در فیلم طلا و مس بود که در سال 1387 ساخته شد. گفتنی است که در هر دو فیلم یاد شده توانست از جشنواره فیلم فجر برنده جایزه شود.

 

همانطور که گفتیم خانم جواهریان دستی بر نوشتن هم دارد. تقریباً در سال 1380 بود که با پیشنهاد محسن آزرم با تیم حرفه ای همشهری ضمیمه همکاری کرد. خانم جواهریان از این فرصت طلایی به عنوان جرأت پیدا کردن برای نوشتن یاد می کنند. آن زمان ایشان تنها 18 سال داشتند.

 

این بازیگر کار دوبله هم کرده است. در فیلم "کمپ ایکس ری" که در سال 2014 ساخته شد، به جای کریستین استوارت صحبت کرده است. ایشان مدت کوتاهی نیز در مجله ای کار می کردند که در آن وظیفه تحلیل بازیگری را داشتند. از خصوصیات جالب ایشان می توان به اتاق تقریباً بهم ریخته ایشان اشاره کرد. خانم جواهریان از اینکه اتاقش کاملاً تر و تمیز باشد هراس دارند.

 

خانم جواهریان در حال حاضر با رامبد جوان ازدواج کرده اند. رامبد قبل از خانم جواهریان دو بار ازدواج کرده بودند و به بنا به دلایلی از همسرشانش جدا شده بودند. این دو بازیگر هم‌بازی هم بوده اند. فیلم "پریدن از ارتفاع کم" که در سال 1393 ساخته شد نام اثری است که این زوج در آن حضور داشتند. ثمره ازدواج این دو زوج فرزندی است که پدر و مادر عاشق او هستند.

 

از کتاب هایی که این بازیگر جوان ترجمه کرده اند می توان به: "همینه"، "این مشکل شماست" و "به نام های شب" اشاره کرد که همگی اثر هارولد پینتر هستند. هر چند هنوز فرصت چاپ کردن این مجموعه ها دست نداده است. تنها کتاب منتشر شده از ایشان را می توان به نمایش‌نامه خیانت مرتبط ساخت.

 

 

نگار جواهریان بیوگرافی و عکس های نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان
5 (100%) 3 vote[s]

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.