رژیم لاغری سریع بدون بازگشت و بهترین برنامه رژیم لاغری سریع

رژیم لاغری

رژیم لاغری , بدون اینکه میزان غذا را کاهش دهید وزن کم کنید.وقتی تصمیم می گیرید که وزن کم کنید، مهم ترین چیز مصرف کالری کم تر نسبت به سایر روزهاست. اما کاهش کالری به معنای کم خوردن نیست. طبق تحقیق جدیدی که در دانشگاه Penstate انجام شده است برای پایداری کاهش وزن بهتر است که غذاهای سالم و کم کالری تر انتخاب کنید.

  رژیم لاغری

طبق آزمایشاتی که طی مطالعات مختلف صورت گرفته، خوردن غذاهایی مثل سالاد سزار که کالری کم تری دارد می تواند موجب شود بتوانیم حجم بیشتری از ماده غذایی را مصرف کنیم. بهتر است به جای ریختن سس روی سالاد خود آبلیمو بریزید.

رژیم لاغری با غذاهای کم کالری

علاوه بر این خوردن غذاهای کم کالری و سبک موجب می شود بافت ماهیچه ای در دوران پیری کمتر تحلیل برود، همچنین حفظ ارتباط سلول های عصبی را بالا می برد.طبق مطالعه ی Zuraikat بر روی دو گروه از زنانی که تحت ناثیر رژیم لاغری متفاوت قرار گرفته اند، کسانی که روی ارزش غذایی مواد تمرکز می کنند ومیزان پروتیین را به صورت جیره بندی مصرف می کنند نتیجه ی بهتری دریافت می کنند.

رژیم لاغری

«وقتی غذاهای کم کالری حجیم شده می خورید، می توانید غذای بیشترس بخورید فقظ کافی ست که به غذاهای کم کالری علاقه مند شوید.»

غذاهای کم کالری مثل سبزیجات و میوه‌ها حاوی سلولز و آب هستند‌. آب که اصلا کالری ندارد،متابولیسم سلولز نیز چون در بدن انسان صورت نمی گیرد بنابرین تولید کالری خاصی نمی کند. یکی از موارد مهم در تمامی کاهش وزن ها این است که هرگز به مدت طولانی و شدت بالا گرسنه نمانید. مثلا اگر بین وعده ‌ی ناهار و شام احساس گرسنگی کردید خوراکی کم حجمی مثل چند دانه بادام بخورید تا با گرسنگی کامل سر سفره ی شام ننشینید.

رژیم لاغری

همچنین در نظر بگیرید که نباید هیچ وعده‌ی غذایی را حذف کنید.رژیم لاغری فقط بهترین راه جایگزین کردن غذاهای چرب و پرانرژی با خوراکی های کم کالری و سالم است. همچنین همیشه سعی کنید که آرام غذا بخورید زیرا مکانیسم حس سیری نیاز به مدت زمان مشخصی دارد که اگر در این زمان هرچقدر هم غذای بیشتری بخورید تا طی شدن زمان حس سیری نخواهید کرد. به عبارت دیگر وقتی تندتند غذا بخورید بدن شما نمی تواند سیگنال های سیری را دریافت کند.

منبع : health.com

رژیم لاغری سریع بدون بازگشت و بهترین برنامه رژیم لاغری سریع
5 (100%) 2 vote[s]

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به سایت سرگرمی می باشد.